Wyżywienie całodniowe otwarty

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Wyżywienie całodniowe otwarty

Specjalne szkolenie narciarskie i snowboardowe dla nowicjuszach i mocnych

pod okiem doświadczonych instruktorów z potwierdzeniami PZN i PZS z doskonałej szkoły zakopiańskiej „HSKI”.

Eskapady po głowach – śnieżne spacery po Podhalu: m.in. Las Krasnoludków, Galicowa Grapa, Polana Zgorzelisko, Stary Bór,

Kośne Hamry, Orawcowa Górka, Góra Czarownic, Potok Poroniec. Dotyczący pomysł tymczasowy w wypadku niedoboru śniegu.

Czarujące wyprawy: odyseja do Lodowego Zamku, na Przysłop Miętusi natomiast do Całkowitej Hali Małołąckiej; na Rozległy Kopieniec; na Antałówkę.

Uczenie z turystyki zimowej – raki, rakiety śnieżne, czekany, uprzęże, liny, węzły – dla uczestnikach wojowników górskich :)

Góralskie centra z pieczeniem kiełbasek. Treningi biegowe dla nabywcach. Treningi nordic walking dla amatorach.

Restauracji oraz żywe mecze środowiskowe natomiast osobne.

Wyżywienie całodniowe, otwarty model ośrodka, profesjonalna opieka dydaktyczna i medyczna, przewóz w obie postaci, ubezpieczenie.

Turnus mierzy ok. 20-30 istot (w relacje od obostrzeń sanitarnych)! Polskie biuro specjalizuje się jeno w konfiguracji wypoczynku dla niemowląt.

Tworzymy 28-letnie zdarzenie w wdrażaniu wysiłku oraz wypukłej pasji wśród młodych zatrudnionych.

Nie odbieramy się pośrednictwem, przekazujemy jedynie nasze układy!

Kolonie gorące oraz zimowiska z Przedsiębiorstwem Turystycznym „OKiZ” więc inwestycja w zdrowie oraz porywająca górska opowieść!

Jesteśmy inicjatorem największych obozów grubych oraz niezaangażowanych w Polsce! Biuro Turystyczne OKiZ – Organizacja Wiosce i Zimowisk od 1992 roku jeździ kampanię w regionie, i specjalizuje się tylko w załatwianiu wypoczynku ciepłego i zimowego dla dzieci natomiast młodzieży. Dzięki wieloletniemu zweryfikowaniu a specjalistycznemu przystąpieniu do wszystkiego urządzonego wczasu zdobyli grono stałych Odbiorców – przede całkowitym istot innych.

Charakterem statutowym firmy, z świtu jej życia, istniałoby zaś istnieje wdrażanie powołania do ruchu, głów natomiast wspinaczki wśród dzieci oraz klasie.

Turystyka trekkingowa górska, wspinaczka oraz kolarstwo są naszą chęcią – staramy się je wpoić małym mieszkańcom!

Nasze wartości:

Utrzymujemy długi dostęp z instytutami na gruncie całej Polski, współpracując wyłącznie spośród panami uczciwymi zaufania.

Świadczymy wielką odmianę dawanych usług.

Polska firmę wynoszą mieszkańce z chęcią – miłośnicy gór, aktywni, lubiący wysiłek.

Tworzymy miłą kadrę nauczycielską, zaufaną, przeżytą i zbadaną z moc lat. Wszyscy przewodnika to entuzjaści władz również wysiłku. Swym poleceniem z punktu założenia firmy istnieje wprowadzanie czynnego życia czasu bzu wśród zdrowych osobników, z akcentem na wyprawy górskie, wspinaczkę i wycieczki rowerowe.

Na osadach i zimowiskach prowadzi koloniezimowiska.pl dzieciom dodatkowo, odpowiednio: przewodnik górski, instruktor narciarski, instruktor snowboardu.

Wynajmujemy eleganckie również użyteczne autokary z zaufanych firm przewozowych, które podają tylko doświadczony również sprężysty technicznie tabor.

Top