W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej szkoła filmowa https://amafilmacademy.pl/ przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Top